Otwarcie lokalu Pepik Pub

Administrator

napis-pepik

Witam wszystkich serdecznie! Jest mi bardzo miło poinformować Państwa, że w dniu 18.04.2015 nastąpiło otwarcie lokalu z czeskim piwem oraz tradycyjną czeską kuchnią. Pepik Pub znajduje się we Wrocławiu przy ul. Kiełbaśniczej 28/2. Właścicielem lokalu jest Arkadiusz Pańka, którego żona jest Czeszką. To właśnie ona była inspiracją do stworzenia miejsca, gdzie będzie można spróbować najlepsze czeskie piwo oraz najsmaczniejsze tradycyjne dania. Właściciel nie ukrywa swojej miłości do Czech i fascynacji tym krajem, dlatego oddaje całe swoje serce w te miejsce, aby każdy z naszych Klientów był zadowolony.

2 Comments

 1. Małgosia
  MałgosiaOdpowiedz
  1 maja 2015 at 11:31

  Bardzo smaczne jedzenie, popite pysznym zimnym piwkiem 🙂 do tego sympatyczny właściciel, ktòry z uśmiechem i życzliwością podchodzi do klientòw. Cóż więcej trzeba aby spędzić miło czas 🙂 Polecam gorąco, tam chce się wracać.

 2. Paweł
  PawełOdpowiedz
  1 maja 2015 at 11:49

  Super lokal! Takiego miejsca bardzo brakowało we Wrocławiu 🙂

Dodaj komentarz

Name*
Email*
Url
Your message*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>